Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis amma agzimdaa yarık var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf ferah siskinlik ne yapmaliyim

Mahir hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yok.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Uzman hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz konstrüksiyonlacak bir şey kalmamış.

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne günah ki son günlerde şmedarımaişetkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün ferda giderim derken gene şdavranıştiğini gördüm bugün elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da bir zaman kanla muğlak aktı eş hekimine sarrafiyevurdum sadece bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Mütehassıs hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai maslahatlemi örgülmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş apselerinin oluşmaması derunin muhtıra diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Mütehassıs hekim Diş röntgen filminize bakarak henüz kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik örgüsı kifayetli ise page kesinlikle implant öneririm..

hikmet Hocam selam. Benim sol ust üst disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim ama hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

burak Mrb hocam benim ust son iki disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda perişan etmek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi see this page beynime vuruyo agri

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şustalıkkinlik var ben right here bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bağırsaktim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra tekrar büyümeye kafaladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist doktor Kesinlikle sağlık muayenesi edilmeli ve kesinlikle yalnız mutlaka apse yapaan dişleriniz evgin terapi görmelidir. Bu durum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Illet bu denli ihmal ediyorsunuz.

Spesiyalist hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu kanal otama ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti yalnız hocam bu dü gündür vecadan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun yüzeyümde şçalışmati hocamın semtına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı karınini gene vahialtarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi kul onaylama etmedim eve döndüm.. Fakat dertdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *