diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Uzman doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

kemal selam hekim as. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yakaı deldiler iltihabı muattalalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle göz erimi bir şnöbetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

funda İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu pozisyon da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gine kizariklik var

esra selam doktor mir 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım alışılagelen çıktı

Uzman doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi eksik kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şmesleklik,ağrı,çmertebe dokulara yansıcanip vecalar(boğaz balkısı,kulak balkısı kabilinden) yapar.Henüz fazla geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Çok çok gelecek boyutlarda kalıcı hasarlara neden olur belki lakin sizde öyle bir keyfiyet kelime konusu değil.

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın yanında et war arıo amma bir tomar deıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

Mahir doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen kârlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak burun iaşe umzanına müşavirızda fayda vardır.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 gündüz önce sol üst üst dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin diş eti kanaması bitkisel çözüm sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek adına ağrı olmamasına mukabil bir hekime sarrafiyevurdum. Hekimim röntgene lüzum duymadi ve disimde aşkın hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve şiddetli oldugunu da ayırt edip 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söylemiş oldu ve disimin şiddetli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Diş köklerinde oluşan apseler uç hizmetının reference konstrüksiyonlmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise tekrar günlük olarak kenar hizmetının örgülmamasından dolayı diş diş eti kanaması için gargara aralarında artan rızık fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına niye olmasıdır.

Bilirkişi doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir olgun edinin..

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini kovuşturma eden ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeniden oluşup oluşmadıklarını kontrolör edecektir.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi lakin ortalama 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabilinden iltihaplanmayı kurutup gene doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, emeksiz gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *