En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Uzman doktor Elden yemeden içmeden her insanın sorularını cevaplamaya çallıkşıdeğerlendirme.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Kompetan doktor Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Bilirkişi doktor Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son sağaltım şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o hengâm çektirmenizi öneririm..

Bilirkişi doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

iffet Selam doktor komutan hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu konuda tereddüt yaşıyorsanız ayrıksı bir diş hekimine bile kontrol olabilirsiniz.

Kompetan hekim Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an önceki tedavisinin mimarilması gerekir.

Benim 3 gündüz önce diş etim şkârmeye ve ağrımaya kelleladı.Direkt doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş on yahoo oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şkârlik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş gibi hissediyorum.

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek namına ağrı olmamasına mukabil bir hekime çıbanvurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde bir küme hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan previous sonra disim devamlı agriyordu ve etkili oldugunu da başkalık yazar 2gun sonra hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söyledi ve disimin faziletli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne hengâm gidip dişimi cekebiliim

Mütehassıs doktor Kesinlikle kontrol edilmeli ve mutlaka ama mutlaka apse yapaan dişleriniz müstacel terapi moved here görmelidir. Bu boyut yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu kadar savsama ediyorsunuz.

esin uz günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine kafaladım.madun kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı nanay.devran mevsim büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi binalacak dedi.paranomik film çekti.

Bilirkişi doktor Bir kaç sıra sabredin şayet ağrılarınız devam ederse doktorunuza baştan mebdevurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *